Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,


Sunshine Holiday w Polsce należy do dużej grupy organizatorów, która posiada własne oddziały w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Danii, Chorwacji, Słowenii, Serbii i na Węgrzech. Właścicielem imperium jest firma Mhiri Group, która powstała w Tunezji, gdzie posiada 17 własnych obiektów hotelowych w postaci znanej i cenionej sieci El Mouradi Hotels oraz własną firmę transportową z flotą autobusów, busów i samochodów terenowych.

Sunshine Holiday organizuje wypoczynek dla Klientów, którzy chcą za rozsądną cenę wypoczywać w modnych kurortach turystycznych na terenie Tunezji, Turcji, Egiptu, Bułgarii, Chorwacji i Grecji.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz kontaktach z najlepszymi partnerami handlowymi, w każdym z krajów, do których wysyłamy naszych Klientów wybraliśmy sprawdzone hotele, które są odpowiedzią na różnorodne potrzeby turystów.

Nie brakuje zatem luksusowych obiektów dla najbardziej wymagających gości, jak i hoteli średniej klasy. Wśród naszych propozycji znaleźć można obiekty odpowiednie dla rodzin z dziećmi, miłośników sportów wodnych oraz osób, które na wakacjach lubią spędzać czas nie tylko w hotelu, ale także poza nim. Szczególny nacisk położyliśmy na hotele przygotowane dla najmłodszych. Mamy własne hotele klubowe z formułą All Inclusive oraz specjalnie przygotowanym programem animacji w języku polskim. Obiekty te dysponują bogatą infrastrukturą obejmującą baseny, place zabaw i mini kluby. W części z nich zbudowano imponujące aquaparki z mnóstwem zjeżdżalni dla małych i dużych.

W ofercie posiadamy także wiele hoteli, które można traktować jako bazę wypadową do zwiedzania kraju, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób nastawionych na aktywne spędzanie czasu. Amatorzy wypoczynku w zacisznych, małych, ustronnych hotelach także znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Oczywiście znajdą Państwo również obiekty, w których można zorganizować konferencje, imprezy typu incentive, a także wyjazdy dla grup sportowych.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypoczynku.
Zarząd i Pracownicy
Sunshine Holiday S.A.

 

Mapa Sunshine

 

 

<

 

O nas   |   Praca  |    Skontakuj się z nami   |   Polityka prywatności   |   Strefa Agenta

 

IniXdesign.com

C 2013 Sunshine Holiday S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden element strony nie może być wykorzystany
bez naszej pisemnej zgody. Ta strona jest własnością Sunshine Holiday S.A.